![]() |
![]() |
Długopis Cross Botanica Zielona Lilia | ![]() |
![]() |
Długopis Cross Botanica Zielona Lilia
Nr katalogowy: CRAT0642-4
Zainspirowany pięknymi wzorami kwiatowymi wykorzystywanych we wzorach henny, Botanica z pewnością zachwyci każdego. Przyciągające wzrok kolory pomysłowo przedstawiają trzy bujne kwiatowe wzory na lakierze perłowym w kolorze kości słoniowej. Wzór wici rośliny pnącej - głęboko wyryte metaliczne zdobienia, co tworzy element głębi i wymiaru. Podobnie jak sama natura, seria Botanica jest jednocześnie elegancka, kapryśna, i oryginalna.
Paleta kolorów promiennej zieleni i kości słoniowej w połączeniu z mieniącym się 23-karatowym złotem znajdującym się na wykończeniach długopisu.
Długopis wyposażony w przekręcany system wysuwania wkładu.
W długopisie znajduje się jeden wkład o szerokości pisania M.
Kolor wkładu, który znajduje się w długopisie jest losowy (niebieski lub czarny).
Cena: 234,00 PLN


![]() |
![]() |
KOLEKCJA Kolekcja Parker Sonnet | ![]() |
![]() |
"Linia Paker Sonnet to jedna z najpopularniejszych obecnie serii artykułów piśmiennych klasy średniej marki Parker. Pierwsze modele z linii Sonnet pojawiły się w sprzedaży już w 1993 roku, a kolekcja szybko zdobyła popularność. Świetny styl, nowoczesne wykończenia uosobione w perfekcyjnym nacięciu na stalówce.
Pióra wieczne Parker Sonnet dostępne są z dwoma rodzajami stalówek: grawerowana w kratę wykonana z 18-karatowego złota i rodu lub stalówka ze stali nierdzewnej. Stalówki Piór Sonnet wyposażone są w dwukanałowy system podawania atramentu. Korpus piór Parker z linii Sonnet częstio ma wzór w charakterystyczną kratkę i jest zarezerwowany tylko dla firmy Parker Co. Innymi wzorami spotykanymi na Sonnetach to strzałkowe nacięcia i tradycyjny lakier.
Długopis Parker Sonnet wyposażony jest w obrotowy mechanizm wysuwania wkładu typu QUINKFlow. "