Profesjonalne grawerowanie wykonywane laserem

Dlaczego grawer w naszym sklepie?

 • Przygotujemy dla Ciebie wspaniały prezent
 • Wygrawerujemy inicjały, datę, nazwę firmy, dowolny znak i logo – to, czego potrzebujesz
 • Dajemy Ci sposób, by oryginalnie wyrazić wdzięczność
 • Zbudujemy wspólnie identyfikację wizualną Twojej firmy
 • U nas nie stracisz gwarancji na grawerowany artykuł
 • Otrzymasz wsparcie na najwyższym poziomie
 • Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły

Grawer – vademecum w pigułce

 • Laser wydobywa kolor bazowy, czyli ten, który znajduje się pod lakierem
 • Większość lakierowanych artykułów ma grawer miedziano-złoty; chętnie Ci podpowiemy, jak będzie wyglądał grawer na produkcie – zadzwoń lub napisz
 • W przypadku produktów stalowych laser wypala powierzchnię pozostawiając oksydowany szaro-czarny grawer; czasem odcień będzie wpadał w brązowy; kolor graweru zależy od materiału, z jakiego jest zrobiona personalizowana część pióra
 • Grawerujemy zwykle na korpusie lub na skuwce. Jeśli zastanawiasz się nad innym miejscem i masz swój pomysł – napisz maila; damy znać, czy jesteśmy w stanie zrealizować Twój pomysł
 • Wygrawerowany tekst lub grafika nie ściera się, grawer jest bardzo trwałyv
 • Każdy grawer jest wyjątkowy – nasz pracownik za każdym razem indywidualnie dobiera parametryv
 • Dlatego jeżeli chcesz mieć na drugim piórze grawer tej samej wielkości, zamów je od razu
 • W niektórych wypadkach daje efekt nadruku i to jest ok!
 • Wykonany grawer może nieznacznie różnić się od wizualizacji, nie będzie to błędem
 • Ze względów technicznych nie grawerujemy niektórych powierzchni; technologia wykonania nie pozwala na tych produktach zastosować grawerowania laserowego.

Tabliczka – co to jest?

„Chodzi mi o to, aby język giętki
Powiedział wszystko, co pomyśli głowa:
A czasem był jak piorun jasny, prędki,
A czasem smutny jako pieśń stepowa,
A czasem jako skarga nimfy miętki,
A czasem piękny jak aniołów mowa...”
Juliusz Słowacki

Tabliczka jest dodatkową możliwością personalizacji Twojego instrumentu piśmienniczego. To okazja by przygotować jedyny w swoim stylu prezent dla najbliższej osoby, przekazać myśli i obdarować piórem wiecznym lub długopisem w sposób zgodny z Twoim gustem i pomysłem. W sferze biznesowej to okazja, by w ciekawy sposób podejść do tematu identyfikacji marki, uhonorować, podziękować partnerom biznesowym lub pracownikom. Tutaj świetnie zaprezentuje się logotyp Twojej firmy.
Tabliczka to laminat grawerski, czyli specjalnie przygotowane do graweru tworzywa sztuczne, dopasowane do wielkości wybranego pudełeczka prezentowego. W ofercie znajdują się laminaty w kolorze złotym i srebrnym. Tabliczka wklejana jest w wieczko lub na wieczko wybranego pudełka.
Laser wydobywa z tabliczki ciemny kolor znaków i liter; w wypadku tabliczki srebrnej, stacjonarnie zrobimy dla Ciebie biały napis. Wygrawerowany tekst lub grafika nie ściera się, znakowanie na tabliczce jest bardzo trwałe. Każda tabliczka jest wyjątkowa – nasz pracownik za każdym razem indywidualnie dobiera parametry. Oznacza to, że dwie tabliczki zamawiane w różnym czasie będą miały różną wielkość liter. Wykonany grawer może nieznacznie różnić się od wizualizacji, nie będzie to błędem.
 • Jesteś rodzicem? Napisz kilka ciepłych słów „od serca” z okazji urodzin, kolejnego szczebla nauki, ważnego wydarzenia w życiu starszego lub młodszego dziecka.
 • Jesteś uczniem? Podziękuj za opiekę, przekazywanie wiedzy, wspólnie spędzony czas. Dodaj mądrą sentencję o nauce. Wyraź swoją wdzięczność.
 • Jesteś pracodawcą? Przygotuj swoim pracownikom nagrody jubileuszowe, prezenty z okazji awansu, emerytury.
 • Jesteś biznesmenem, politykiem? Zrealizujemy dla Ciebie element kampanii wizerunkowej. Tabliczka będzie pamiątką współpracy.
Zrealizujemy Twoje pomysły!

Grawer i tabliczka - zaprojektujesz wg swojego pomysłu

 • Kliknij zakładkę „DODAJ GRAWER” lub „DODAJ TABLICZKĘ”, która przeniesie Cię do podstrony, gdzie zwizualizujesz swój pomysł. Po kliknięciu w/w przycisku masz możliwość samodzielnego wykonania wizualizacji grawerunku. Baw się i zaprojektuj swój własny grawer i tabliczkę. To bardzo proste! Nasz system pokaże Ci wszystkie możliwości i opcje dla danego produktu.
 • Chcesz zrealizować swój własny pomysł lub wygrawerować swoją grafikę/ logo? Do dyspozycji pozostają pracownicy sklepu, którzy odpowiedzą na nurtujące pytania, przygotują i prześlą wzór grawerunku do akceptacji. W tym wypadku złóż zamówienie a następnie prześlij plik w grafice wektorowej na adres sklepu. Tylko ten format pozwoli przygotować poprawnie grawer. Wówczas oczekujemy na mailową akceptację przesłanego wzoru zanim przystąpimy do realizacji.
 • Zanim wyślesz swoje zamówienie z grawerem - przeczytaj tekst, popraw literówki; złożenie zamówienia oznacza przyjęcie go do realizacji bez możliwości wprowadzania poprawek w tekście.

  UWAGA: Prosimy o uważne wpisywanie tekstu do grawerunku, ponieważ nasi pracownicy nie odpowiadają za jego poprawność ortograficzną i gramatyczną. Prosimy o sprawdzenie projektu pod względem treści i rozmieszczenia. Opłacone zamówienie jest przekazywane automatycznie do realizacji, bez możliwości poprawienia tekstu.

 • Samodzielne wykonanie wizualizacji oznacza akceptację wzoru oraz skraca czas oczekiwania na wygrawerowany produkt. Wizualizację graweru można również otrzymać emailem, wówczas oczekujemy na akceptację przesłanego wzoru.
 • Zajrzyj na swoją skrzynkę mailową dzień po zamówieniu – możemy wysłać dodatkową wizualizację, jeśli załączony w czasie składania zamówienia wzór nie będzie odpowiedni – za duży, za mały, za długi… Zaufaj naszemu doświadczeniu, czasami to, co widzisz na ekranie komputera nie będzie „grało” na obłym korpusie pióra lub tekst, który wpiszesz, nie zmieści się na tabliczce.


Poniżej wzornik czcionek


Wzornik czcionek

Grawer – mogę zrobić stacjonarnie


W sklepie przy al. Niepodległości 58 na warszawskim Mokotowie można skorzystać z usługi grawerowania. Pracownicy sklepu pomogą wybrać odpowiednie pióro; w czasie tej wizyty przygotujemy wspólne wizualizację graweru i wygrawerujemy wybrany artykuł wg omówionego wzoru. Wykonamy też tabliczkę.

Złożyłem zamówienie i co dalej?


Grawerujemy po zaksięgowaniu przelewu i po zaakceptowaniu wizualizacji. Przewidywany czas realizacji usługi to 1-3 dni od zaksięgowania płatności; do tego należy doliczyć czas dostawy. Zawsze staramy się, by czas od zamówienia do dostawy był jak najkrótszy.

Gdy Twoja paczka ruszy w drogę, otrzymasz informację w mailu wraz z dowodem zakupu i linkiem do śledzenia przesyłki.