UWAGA: w dniach 01.07 - 29.08.2024 sklep stacjonarny będzie czynny do godz. 17.00

Długopis Sheaffer 100 Czarny CT - 9313 Sheaffer 100

produkt dostępny
Dodaj grawer +39.00 zł
Dodaj tabliczkę +59.00 zł
Dodaj opakowanie na prezent 24.00 zł +16.00 zł
Dodaj akcesoria
109.00 zł

Długopis Sheaffer 100 Czarny CT o wygodnym kształcie, idealnie dopasowuje się do dłoni. Wygodny bezpretensjonalny kształt.
Wykonany z metalu. Czarny korpus, chromowana skuwka, elementy niklowane.
Kolor wkładu, który znajduje się w długopisie jest losowy (niebieski lub czarny).
Dostępne wersje modelu 9313 to pióro wieczne, pióro kulkowe, długopis, ołówek i zestaw ołówka z długopisem.

Numer katalogowy: 9313-BP
Seria: Sheaffer 100
Wykończenie: CT
Styl: klasyczyny
Rodzaj lakieru: gładki
Kolor: czarny
Materiał stalówek: stal
slim: nie
Edycja: regularna

Formularz kontaktowy

Tekst weryfikacji    
* - pole obowiązkowe
PYTANIA OGÓLNE
Gdzie znajduje się sklep stacjonarny? Jak do nas dojechać?
Nasz salon sprzedaży mieści się przy Alei Niepodległości 58 w Warszawie (vis-?-vis budynku Polskiego Radia, 50m od stacji Metro Wierzbno)
Jak długo trwa realizacja zamówienia w naszym sklepie?
Termin realizacji zamówień jest uzależniony od kilku czynników: formy płatności, sposobu dostawy, dostępności produktów lub czy produkt jest grawerowany czy nie. Przykładowo, jeżeli produkt jest dostępny w naszym salonie i nie jest grawerowany, wysyłkę takiego zamówienia realizujemy w ciągu 24h (przy formie płatności za pobraniem lub online, bądź od zaksięgowania środków na naszym koncie w ciągu 24h).
Czy do zrobienia zakupów w Parkersklepie niezbędne jest założenie konta?
Nie, na naszej stronie internetowej nie wymagamy założenia konta. Niezbędne jest jedynie prawidłowe wypełnienie formularza wysyłkowego.
Czy jest możliwość wystawienia faktury VAT?
Tak, Sklep wystawia faktury VAT zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT, prosimy o wypełnienie odpowiednich danych w koszyku lub podanie ich obsłudze sklepu stacjonarnego.
Co w przypadku kiedy nie otrzymałem potwierdzenia zamówienia?
W przypadku nie otrzymania e-mailowo potwierdzenia zamówienia, prosimy o sprawdzenie swojej poczty w folderze spam. W innym wypadku, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy ze sklepem w celu sprawdzenie poprawności wpisanego w formularz adresu e-mailowego.
Czy jest możliwość zrezygnowania z zamówienia po jego złożeniu?
Jeśli towar nie został jeszcze wysłany, zamówienie można anulować. W takiej sytuacji prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny ze sklepem. W przypadku już opłaconego zamówienia należność zostanie Państwu zwrócona na konto. Natomiast jeśli towar został już wysłany konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
PYTANIA DOTYCZĄCE DOSTAWY I PŁATNOŚCI
Czy klient zostanie poinformowany o wysyłce?
Tak, nasz klient otrzymuje mailowe potwierdzeniem wysyłki wraz z numerem listu przewozowego.
PYTANIA DOTYCZĄCE USŁUGI GRAWEROWANIA PRODUKTÓW PARKER
W którym miejscu na produkcie znajduje się grawerunek i ile można użyć znaków?
Na produktach, na których możliwe jest wykonanie grawerunku znakujemy następujące miejsca do wyboru: korpus, skuwka i korona. Proponujemy grawerunek w maksymalnie dwóch linijkach na produkcie oraz zgodnie z zasadą: im mniej, tym ładniej i przejrzyściej.
W którym miejscu przymocowana jest tabliczka z dedykacją, w przypadku zestawu prezentowego lub pojedynczego produktu?
Tabliczka z dedykacją mocowana jest w środku wieczka pudełka jeżeli w pudełku występuje wieczko lub przyklejana na ściankę pudełka jeżeli w pudełku nie ma wieczka.
Co to jest tabliczka? Z jakiego materiału jest wykonana?
Tabliczka jest to samoprzylepny laminat grawerski, który wykonany jest z tworzywa. Tabliczki występują w kolorze złotym i srebrnym - do wyboru przy składaniu zamówienia.
Jaką metodą wykonywany jest grawerunek?
Grawerunek wykonujemy metodą laserową.
Czy grawerować możemy wszystkie produkty?
Niestety nie jest to możliwe. Grawerować możemy wszystkie modele produktów, którą mają podstawę do wykonania usługi czyli są wykonane ze stali lub mosiądzu i pokryte różnego koloru gładkim lakierem (bez tekstur na powierzchni). Przy każdym produkcie Parker nadającym się do grawerowania znajdziecie Państwo odpowiednią ikonkę oraz możliwość dodania graweru.
W jaki sposób klient może przesłać tekst i logo do wykonania grawerunku na danym produkcie czy na tabliczce?
Jeżeli grawerujemy jedynie tekst, najprostszą i najszybszą formą realizacji takiego zamówienia jest wykonanie wizualizacji na naszej stronie naszego sklepu(opcja dostępna przy konkretnym produkcie). Zamówienie na produkt z grawerem możecie Państwo złożyć również mailowo. Prosimy w takiej sytuacji o podanie: tekstu do grawerowania, czcionki (ewentualnie wielkości) oraz rozmieszczenia tekstu ( jego wyrównania). Jeżeli chcieliby Państwo wygrawerować logo lub wybraną grafikę, prosimy o przysłanie pliku graficznego w e-mailu. Plik musi być wykonany w grafice wektorowej lub w wysokiej rozdzielczości czarno-białym formacie JPG.
PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTÓW
Czy na samym produkcie Parker znajdziemy informację dotyczącą modelu?
Taką informację znajdziemy najczęściej na białej obwolucie nałożonej na pudełko od produktu.
Czy są pióra Parker skierowane dla osób leworęcznych?
Nie, firma Parker nie posiada modeli piór wiecznych skierowanych wyłącznie dla osób leworęcznych. Natomiast serwis Parkera, na specjalne zamówienie, realizuje wymianę stalówek, które są lekko skośne pod kątem 15 stopni (stalówki typu Ro). Modele piór wiecznych, które posiadają wymienialne stalówki na skośne to Sonnet i Duofold. Proces wymiany trwa około miesiąca.
Na jaki okres udzielana jest gwarancja na produkty i co obejmuje?
Producent udziela standardowo gwarancji na okres 24 miesięcy.
Co oznacza literka F przy opisie stalówki?
Jest to szerokość linii pisania. Szerokość w rozmiarze „F” jest określona jako linia cienko pisząca. Jest to standardowa wielkość stalówki w produktach Parker.
Czym się różni pióro kulkowe od pióra wiecznego?
Różnice pomiędzy piórem kulkowym a wiecznym są duże. Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny, przy zamkniętych piórach, produkty nie różnią się niczym (oba posiadają skuwkę). Główna różnica leży w części przedniej po zdjęciu skuwki. Pióra wieczne Parker posiadają stalówkę w kształcie grotu strzały, w której znajduje się rowek, przez który przepływa atrament z tłoczka lub naboju umieszczonego w środku pióra. Pióra kulkowe Parker, posiadają wkład i końcówkę zbliżoną wyglądem do końcówki długopisu. Pasują do nich wymienne wkłady zakończone malutką kuleczką (wkłady do piór kulkowych są nieco dłuższe od długopisowych). Pióro kulkowe to kompromis pomiędzy piórem wiecznym a długopisem, jest zatem bezpieczniejsze niż pióro wieczne jeżeli chodzi o rozmazywanie tekstu przez osoby nieobyte z pisaniem piórem wiecznym Parker.
Czy każdy produkt piśmienniczy zapakowany jest w pudełko firmowe?
Tak, każdy produkt marki Parker jest zapakowany w pudełko. Możliwe jest również opakowanie blistrowe. Firmowe pudełka z logotypem nie są dołączane do zestawu z pudełkami prezentowymi wybieranymi dodatkowo przy zamówieniu.
Z jakiego materiału są wykonane stalówki? Czy materiał ma wpływ na jakość pisania piórem wiecznym?
Materiał, z którego wykonane są stalówki Parker zależy od linii produktu: Modele: Parker Jotter, Vector, IM i Urban – stal nierdzewna wysokiej jakości Modele: Parker Sonnet Original – stal nierdzewna wysokiej jakości platerowana metalem szlachetnym Modele: Parker Sonnet, Premier i Duofold – złoto (18k), platerowane rodem lub palladem. Opinie naszych klientów wskazują, że stalówkami wykonanymi ze złota pisze się bardziej miękko.
W których modelach piór wiecznych Parker można korzystać z tłoczka?
Korzystanie z tłoczka jest możliwe we wszystkich modelach piór wiecznych Parker. Tłoczek można używać wymiennie z nabojami. Tłoczek dołączony jest bez dodatkowych kosztów do następujących modeli piór Parker: Sonnet Original, Sonnet, Premier i Duofold.
W jaki sposób należy konserwować pióra wieczne?
Najlepszy sposobem na dokładne wyczyszczenie stalówki jest umieszczenie uprzednio wykręconej całej sekcji przedniej w szklance z wodą i pozostawienie na kilka godzin aż do całkowitego rozpuszczenia atramentu w kanalikach stalówki. Inną metodą jest użycie tłoczka. Umieszczamy go w sekcji przedniej, zanurzamy stalówkę w wodzie i używając tłoczka nabieramy wody (tak samo jak nabiera się atrament). Następnie usuwamy wodę za pomocą tłoczka a czynność powtarzamy co najmniej kilkukrotnie. Po wyczyszczeniu, stalówkę pozostawiamy na około godzinę aż do całkowitego wyschnięcia.
Czym różnią się wkłady do długopisów Quinkflow od żelowych?
Różnica pomiędzy wkładami zwykłymi a żelowymi leży w konsystencji samego wkładu. Żelowy bardziej przypomina cienkopis.

Jak czyścić stalówkę w piórze wiecznym Parker?

Jak napełnić atramentem tłoczek do pióra wiecznego?

Jak wymienić nabój w piórze wiecznym Parker?

Jak wymienić/umieścić wkład w długopisie Parker?

Jak wymienić/umieścić wkład w piórze kulkowym Parker?

Jak wymienić/umieścić wkład w Parker 5TH?

Inne podobne produkty 9313-BP

Pasujące akcesoria